Granit Silimi

Granit Silimi Granit Parlatma

Granit Silimi ve Parlatma

Granit Silimi Uygulaması doğal taşlar grubundaki taşların en sert yapıya sahip olanıdır.Bu nedenle ki insan Trafiğinin en yoğun olduğu mekanlarda, motel, hastane, otel, Avm, market, belediyeler, Sinema, tiyatro, lobi gibi yaşam alanlarında en çok tercih edilen bir zemin kaplama malzeme olmaktadır.

Granit çok sert olmasından dolayı mermer yüzeylerde ki gibi kolayca Temizlenme, silim, parlatma işlemi yapılamamaktadır.
Bu neden ile teknik restorasyon deneyimli, teknik alt yapıya sahip kadrosu ve geniş makine parkuru ile granit silim işlemlerin de sizlere sınırsız çözümler sunmaktadır. Granit Silim işlemi sırasında ortaya çıkan pis suyu aynı zamanlı olarak yüksek vakum kapasiteli makineleri ile pis su haznesinde toplayarak size pırıl pırıl bir zemin teslim ediyoruz.

Granit Silimi

Granit Silimi ve Parlatma

Granit doğaltaş grubu taşların içinde en sert yapıya sahip bir yapıtaşı olması nedeniyle yaya sirkülasyonunun yoğun olduğu alışveriş merkezi, market, hastane gibi yaşam alanlarında tercih edilen bir malzeme olmuştur.

Granit sert olması nedeni ile mermer yüzeyler gibi kolay silim işlemi yapılmamaktadır. Teknik restorasyon teknik kadrosu ve geniş makina parkuru ile granit silim işleminde sizlere sınırsız çözümler sunmaktadır. Silim işlemi esnasında ortaya çıkan kirli suyu eş zamanlı olarak vakum makinası haznesinde toplayarak sizlere tertemiz bir yüzey teslim ediyoruz.

Granit Silimi

Bursa Teknik Restorasyon Olarak, Mermer Temizleme, Mermer Silimi, Mermer Parlatma, Mermer Cilalama, Mermer Koruma Hizmetleri.

Granit Temizleme, Granit Silimi, Granit Parlatma, Granit Cilalama, Granit Koruma İşlemlerinde Garantili Hizmet.
Karo Temizleme, Karo Silimi, Karo Cilalama, Karo Koruma, Karo Parlatma Bursadaki En İyi Hizmet Garantisi
Traverten Silimi, Traverten Parlatma, Cila Uygulamaları,Yat Temizlik,Yat Cilalama, Peryodik Bakım Hizmetleri ve Uygun Fiyat Garantisi

Tüm Verdiğimiz İşlemleri, Profosyonel Olan Ekibimizle Sizler İçin Çalışarak, Daha Güzel Ve Yeni Görünümlü Zeminler Oluşturmaktayız.

Deneyimli Teknik Ekibimiz, Bunların Dışında Diğer Tüm Temizlik, Cilalama Ve Parlatma İşlemleri de Yapabilecek Kapasitede Bilgi Ve Gerekli Teknik Ekipmana Sahibiz.

Kurumsal Çözüm Ortağınız Teknik Restorasyon.

Cilalama Hizmeti : Zamanla ve dış etkenlerden dolayı veya zorlu kullanım koşulları sebebi ile yıpranan, çizilen, eskiyen, rengi solan pul pul dökülen ve cilası bozulan tüm doğal taşların silimi özel makinelerimiz ile silinerek cila kalitesine getirilmesi bizim işimizdir. Kullandığımız tüm makine ve teçhizatlar bu sektörün büyük, bilindik firmalarından olup, kaliteli işçilik ile birleştiğinde, düşük maliyet ile harika sonuçlar çıkarmaktayız

Bursa firma rehberimde teknik restorasyon hizmetleri.

Silimci

Silimci İletişim Bilgileri

Silimci ve Parlatma Hizmetleri

Silimci Teknik Restorasyon İletişim
224-549 10 12
532-385 60 05
224-549 10 12
Semih Albayrak
info@teknikrestorasyon.com
Adres:Aydın Pınar Mah.Sarı cad. 38/A Mudanya/Bursa

İletişim Formu
Bursa Teknik Restorasyon Olarak, Mermer Temizleme, Mermer Silimi, Mermer Parlatma, Mermer Cilalama, Mermer Koruma Hizmetleri. Granit Temizleme, Granit Silimi, Granit Parlatma, Granit Cilalama, Granit Koruma İşlemlerinde Garantili Hizmet. Karo Temizleme, Karo Silimi, Karo Cilalama, Karo Koruma, Karo Parlatma Bursadaki En İyi Hizmet Garantisi Traverten Silimi, Traverten Parlatma, Cila Uygulamaları,Yat Temizlik,Yat Cilalama, Peryodik Bakım Hizmetleri ve Uygun Fiyat Garantisi
Tüm Verdiğimiz İşlemleri, Profosyonel Olan Ekibimizle Sizler İçin Çalışarak, Daha Güzel Ve Yeni Görünümlü Zeminler Oluşturmaktayız. Deneyimli Teknik Ekibimiz, Bunların Dışında Diğer Tüm Temizlik, Cilalama Ve Parlatma İşlemleri de Yapabilecek Kapasitede Bilgi Ve Gerekli Teknik Ekipmana Sahibiz. Kurumsal Çözüm Ortağınız Teknik Restorasyon.
Cilalama Hizmeti : Zamanla ve dış etkenlerden dolayı veya zorlu kullanım koşulları sebebi ile yıpranan, çizilen, eskiyen, rengi solan pul pul dökülen ve cilası bozulan tüm doğal taşların silimi özel makinelerimiz ile silinerek cila kalitesine getirilmesi bizim işimizdir. Kullandığımız tüm makine ve teçhizatlar bu sektörün büyük, bilindik firmalarından olup, kaliteli işçilik ile birleştiğinde, düşük maliyet ile harika sonuçlar çıkarmaktayız

Silimci Teknik Restorasyon

Bursa Restorasyon Silimci Olarak Uzman teknik ekibi en son teknoloji ile donatılmış makine parkuru sayesinde tüm basamak ve tezgah çeşitlerini yerinde müdahale ederek mevcut yüzeyi fabrikadan çıktığı normlara kavuşturmaktadır. Tecrübeli Ve Uzman Kadrosu ile Kaliteli ve Teknolojik Ekipman Ve Silim Makineleri İle Sizlere Hizmet Sunuyor. Hizmet Verdiğimiz Genel Alanlar * Karo, Beton, Mermer, Granit, Mozaik, Diğer Tüm Zeminlerinin, * Bina İçi, Merdivenler, Merdiven Başları, Mermer Zeminler, * Cam Önlerinde Ve Balkondaki Küpeşteler Ve Her Türlü Taş Çeşitlerinin; * Silimi * Cilalanması * Parlatılması * Döküm Ve Döşemesi * Tamirat Ve Tadilatı özenli bir şekilde Yapılır. Taşların Silimi ( parlatılması ) Eski, yıpranmış, ağır şartlarda kullanılmış zeminlerde uygun makine ve ekipmanlar ile temizlenmesi, kirli görünümü ile genellikle çeşitli boya, kaplamalar, dolgu ürünleri ve yüzeylerin sırası ile kazınma ve parlatma adımlarıyla aşındırılıp mermer ve granit parlaklığına ulaştırılması işlemidir. Betonun üzerinden bu kaplama ve dolgu malzemelerinin giderilmesine Paledyen silimi ( parlatılması ) denmektedir. Tüm Taş silimi ve parlatma işlemi kesinlikle bir yüzey kaplama yöntemi değildir. Beton zemine çevreye zararlı hiçbir kimyasal uygulanmaz. Bu yüzden tamamen çevre dostu, çok uzun ömürlü zeminler elde edilebilir.