Parlatma Hizmetleri

Parlatma Hizmetleri

Tüm Parlatma Hizmetleri

Parlatma Hizmetleri İçeriği olarak Mermer Parlatma, Granit Parlatma, Karo, Traverten ve Tüm Doğal taşlar İçin Temizleme, Parlatma, Cilalama, Leke Giderme. Teknik Restorasyon olarak Zemin Koruma işlerinde En Kaliteli hizmeti vermek İçin Yetiştirilmiş Personel, Teknik Donanım ve Özverili Çalışmaya Sahibiz.
Firmamızın eğitimli ve deneyimli ekibi ve Son teknoloji makineler ile Parlatma Hizmetleri için bu sektörde ilk ve en iyi hizmet veren firmalarından biriyiz Bursa da bir çok önemli projede mermer parlatma, granit temizleme, doğal taş silim işlerini başarı ile teslim etmiştir. Firmamız da her çeşit : *Konut ve İş yerleri ; Apartman, daire, villa, müstakil ev, ofis, dükkan.
Kurumsal alanlar; Otel, bankalar, AVM, hastane, Düğün Salonları, Konferans merkezleri, kamusal bina, holding, fabrika binaları, Showroom için mermer,granit ve diğer zeminler için silim uygulaması yapılmaktadır.

Mermer Parlatma
Parlatma Hizmeti : Zamanla ve dış etkenlerden dolayı veya zorlu kullanım koşulları sebebi ile yıpranan, çizilen, eskiyen, rengi solan pul pul dökülen ve cilası bozulan tüm doğal taşların silim işlemi özel makinelerimiz ile silinerek cila kalitesine getirilmesi bizim işimizdir. Kullandığımız tüm makine ve donanımlar bu sektörün en iyi firmalarından olup, kaliteli işçilik ile birleştiğinde, düşük maliyet ile harika sonuçlar çıkarmaktayız