Zemin Cilalama

Zemin Cilalama Uygulamaları

Zemin Cilalama Hizmetleri

Zemin Cilalama işlemi ilk olarak zeminin temizliğinde toz ve kirden arındırılıp iyi bir şekilde kurutularak yapılması gerekmektedir.
Bu işlem de mutlaka profesyonel makineler ile zemine zarar vermeyecek, suda çözünen bazı kimyasallar kullanılır. Daha Sonra zeminin Türüne göre (granit, mermer, karo, doğal taş ) cila uygulamaları yapılmaktadır.
Farklı çeşitlerde duruma göre parlatma işlemi yapılabilir. Parlatma işlemi sonrasın da, temizlik zeminin türüne göre (granit, mermer, karo, doğal taş) özel kimyasalla ve yapısına uygun yapılmayan cila çabuk matlaşmaya başlar.
Bu Cilalama Hizmeti Sonrasında mutlaka temizlik yapan personel bilgilendirmelidir. En çok kullanılan binaların girişinde ve belli insan trafiğinin çok olduğu alanların giriş bölümlerinde de paspas kullanılmalıdır. Granit, Mermer, pvc, epoksi, çini, mozaik, doğal taşlar her tür yüzeyde temizlik ve cila uygun teçhizat, makine ve ekipmanları ile dünya standartlarında yapılmaktadır. Teknik Restorasyon olarak cilada parlaklık kadar dayanıklılığı da önem çok önem veriyoruz.
Cila sonrası temizlik sıradan kullanılan kimyasal ile cilayı bozmamak çok önemlidir. Teknik Restorasyon olarak bizden bu konu ile alakalı da destek ve bilgi alabilirsiniz.

Zemin Cilalama

Mermer, granit, traverten ve doğaltaş yüzeyinin reçine elmas ped grupları ile ışığı yansıtacak kadar mükemmel pürüzsüz hale ulaştırılmasına cilalama - parlatma denir. Bu işlemden sonra taşın yüzeyi tam bir ayna parlaklığındadır.

Granit Temizleme, Granit Silimi, Granit Parlatma, Granit Cilalama, Granit Koruma İşlemlerinde Garantili Hizmet.
Karo Temizleme, Karo Silimi, Karo Cilalama, Karo Koruma, Karo Parlatma Bursadaki En İyi Hizmet Garantisi
Traverten Silimi, Traverten Parlatma, Cila Uygulamaları,Yat Temizlik,Yat Cilalama, Peryodik Bakım Hizmetleri ve Uygun Fiyat Garantisi

Tüm Verdiğimiz İşlemleri, Profosyonel Olan Ekibimizle Sizler İçin Çalışarak, Daha Güzel Ve Yeni Görünümlü Zeminler Oluşturmaktayız.

Deneyimli Teknik Ekibimiz, Bunların Dışında Diğer Tüm Temizlik, Cilalama Ve Parlatma İşlemleri de Yapabilecek Kapasitede Bilgi Ve Gerekli Teknik Ekipmana Sahibiz.

Zemin Cilalama

Kurumsal Çözüm Ortağınız Teknik Restorasyon.

Cilalama Hizmeti : Zamanla ve dış etkenlerden dolayı veya zorlu kullanım koşulları sebebi ile yıpranan, çizilen, eskiyen, rengi solan pul pul dökülen ve cilası bozulan tüm doğal taşların silim işlemi özel makinelerimiz ile silinerek cila kalitesine getirilmesi bizim işimizdir. Kullandığımız tüm makine ve teçhizatlar bu sektörün büyük, bilindik firmalarından olup, kaliteli işçilik ile birleştiğinde, düşük maliyet ile harika sonuçlar çıkarmaktayız

Bursa Teknik Restorasyon

Olarak, Mermer Temizleme, Mermer Silimi, Mermer Parlatma, Mermer Cilalama, Mermer Koruma Hizmetleri.

Bursa firma rehberimde teknik restorasyon hizmetleri.