Silim Parlatma

Silim Parlatma Galerisi

Silim Parlatma Hizmetleri

Silim Parlatma Hizmetleri;Teknik Restorasyon Olarak, Mermer Temizleme, Mermer Silimi, Mermer Parlatma, Mermer Cilalama, Mermer Koruma Hizmetleri. Granit Temizleme, Granit Silimi, Granit Parlatma, Granit Cilalama, Granit Koruma İşlemlerinde Garantili Hizmet. Karo Temizleme, Karo Silimi, Karo Cilalama, Karo Koruma, Karo Parlatma Bursadaki En İyi Hizmet Garantisi Traverten Silimi, Traverten Parlatma, Cila Uygulamaları,Yat Temizlik,Yat Cilalama, Peryodik Bakım Hizmetleri ve Uygun Fiyat Garantisi Tüm Verdiğimiz İşlemleri, Profosyonel Olan Ekibimizle Sizler İçin Çalışarak, Daha Güzel Ve Yeni Görünümlü Zeminler Oluşturmaktayız. Deneyimli Teknik Ekibimiz, Bunların Dışında Diğer Tüm Temizlik, Cilalama Ve Parlatma İşlemleri de Yapabilecek Kapasitede Bilgi Ve Gerekli Teknik Ekipmana Sahibiz. Kurumsal Çözüm Ortağınız Teknik Restorasyon. Cilalama Hizmeti : Zamanla ve dış etkenlerden dolayı veya zorlu kullanım koşulları sebebi ile yıpranan, çizilen, eskiyen, rengi solan pul pul dökülen ve cilası bozulan tüm doğal taşların silimi özel makinelerimiz ile silinerek cila kalitesine getirilmesi bizim işimizdir. Kullandığımız tüm makine ve teçhizatlar bu sektörün büyük, bilindik firmalarından olup, kaliteli işçilik ile birleştiğinde, düşük maliyet ile harika sonuçlar çıkarmaktayız. Bursa firma rehberimde teknik restorasyon hizmetleri.
Silim Parlatma

Silim Parlatma Hizmetleri

Granit Silimi Uygulaması doğaltaşlar grubundaki taşların en sert yapıya sahip olanıdır.Bu nedenle ki insan Trafiğinin en yoğun olduğu mekanlarda, motel, hastane, otel, avm, market, belediyeler, sinama, tiyatro, lobi gibi yaşam alanlarında en çok tercih edilen bir zemin kapmalama malzeme olmaktadır.

Silim Parlatma Hizmetleri

Granit çok sert olmasından dolayı mermer yüzeylerde ki gibi kolayca Temizlenme, silim, parlatma işlemi yapılamamaktadır. Bu neden ile teknik Restorasyon Deneyimli, teknik alt yapı ya sahip kadrosu ve geniş makine parkuru ile granit silim işlemlerin de sizlere sınırsız çözümler sunmaktadır. Granit Silim işlemi sırasında ortaya çıkan pis suyu aynı zamanlı olarak yüksek vakum kapasiteli makineleri ile pis su haznesinde toplayarak size pırıl pırıl bir zemin teslim ediyoruz.

Silim Parlatma Hizmetleri

Son teknoloji makineleri özel olarak getirilen vakumlu basamak sipme, parlatma makineleri, kaliteli emme gücü ile kirin ve pisliğin tamamını emerek ve emdiği tüm kiri de suya hapsederek toz ve iz bırakma olayını kesinlikle engellemektedir. Çeşitli Yölemlerle uygulanan,Temizlik, cila ve parlatma, işlemleri sırasında ortaya çıkan kirli su, vakum teknolojisi ile yüzeye dokunmadan atıldığından herhangi bir nedenle zemin üzerinde pis sudan kaynaklı izler bırakmaz.

Mermer Parlatma Hakkımızda

Mermer Parlatma Uzun yıllar içerisinde kazanılan tecrübe, önce kalite standartlarıyla birleşti. Konusunda uzman ekibin, modern tesislerde son teknoloji ile yaptığı uygulamalar sanatla buluştu. Beklentileriniz vizyonumuzla bir araya geldiğinde uygulamalarımızdaki zarafet her geçen gün daha ileriye uzanıyor.

Misyonumuz

- Problemin değil çözümün parçası olmak,
- Modern çağın getirisi teknolojiyi takip etmek,
- Müşteri odaklı çalışmak,
- Eğitimli personelle takım ruhu oluşturmak,
- Eğitimli personelin takım ruhunu devam ettirmek,
- Rekabeti ancak ve yalnız sunduğu ürün ve hizmetlerle yapmak,
- Örnek gösterilen bir kurum olmak.

 

teknikres6

Müşterilerimize, mesleğimize, topluma duyduğumuz saygı, ticari sorumluluğumuz gereği;

- Sektörde örnek gösterilen kurum olmayı,
- Müşteri odaklı çalışarak memnuniyeti her şeyden önde tutmayı,
- Çalışanlarımızı eğiterek kalite bilincini yerleştirmeyi görev bilmekteyiz.
- Çağdaş teknolojiyi yakından takip etmek ve kullanmak,
- Tedarikçilerimizle karşılıklı güven ve işbirliği içerisinde çalışmak,
- Çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

Müşterilerimize ve topluma en iyiyi sunmak için;

- Çağdaş teknolojiyi yakından takip etmek ve kullanmak,
- Tedarikçilerimizle karşılıklı güven ve işbirliği içerisinde çalışmak,
- Çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

- Banyo, mutfak ve tezgah silimi (granit, mermer, traverten),
- Basamak silimi,
- Dış cephe temizliği ve uygulamalı koruma (granit, mermer, traverten, pietra, serena),
- Zemin silimi (granit, mermer, traverten, pietra, serena),
- Kaygan zemin matlaştırma ve matlaşan zeminlerin kimyasal uygulaması,
- Yat, tekne zemin ve tezgah silimi

Mermer Parlatma, Granit Parlatma, Traverten ve Tüm Doğal taşlar İçin Temizleme, Parlatma, Cilalama, Leke Giderme.
Teknik Restorasyon olarak Zemin Koruma işlerinde En Kaliteli hizmeti vermek İçin Yetiştirilmiş Personel, Teknik Donanım ve Özverili Çalışmaya Sahibiz.

Firmamızın eğitimli ve deneyimli ekibi ve Son teknoloji makineler ile bu sektörde ilk ve en iyi hizmet veren firmalarından biriyiz Bursa da bir çok önemli projede mermer parlatma, granit temizleme, doğal taş silim işlerini başarı ile teslim etmiştir.

Firmamız da her çeşit :
*Konut ve İş yerleri ; Apartman, daire, villa, müstakil ev, ofis, dükkan.
*Kurumsal alanlar; Otel, bankalar, AVM, hastane, Düğün Salonları, Konferans merkezleri, kamusal bina, holding, fabrika binaları, Showroom için mermer,granit ve diğer zeminler için silim uygulaması yapılmaktadır.

Mermer Parlatma

Parlatma Hizmetleri

Parlatma Hizmetleri

Tüm Parlatma Hizmetleri

Parlatma Hizmetleri İçeriği olarak Mermer Parlatma, Granit Parlatma, Karo, Traverten ve Tüm Doğal taşlar İçin Temizleme, Parlatma, Cilalama, Leke Giderme. Teknik Restorasyon olarak Zemin Koruma işlerinde En Kaliteli hizmeti vermek İçin Yetiştirilmiş Personel, Teknik Donanım ve Özverili Çalışmaya Sahibiz.
Firmamızın eğitimli ve deneyimli ekibi ve Son teknoloji makineler ile Parlatma Hizmetleri için bu sektörde ilk ve en iyi hizmet veren firmalarından biriyiz Bursa da bir çok önemli projede mermer parlatma, granit temizleme, doğal taş silim işlerini başarı ile teslim etmiştir. Firmamız da her çeşit : *Konut ve İş yerleri ; Apartman, daire, villa, müstakil ev, ofis, dükkan.
Kurumsal alanlar; Otel, bankalar, AVM, hastane, Düğün Salonları, Konferans merkezleri, kamusal bina, holding, fabrika binaları, Showroom için mermer,granit ve diğer zeminler için silim uygulaması yapılmaktadır.

Mermer Parlatma
Parlatma Hizmeti : Zamanla ve dış etkenlerden dolayı veya zorlu kullanım koşulları sebebi ile yıpranan, çizilen, eskiyen, rengi solan pul pul dökülen ve cilası bozulan tüm doğal taşların silim işlemi özel makinelerimiz ile silinerek cila kalitesine getirilmesi bizim işimizdir. Kullandığımız tüm makine ve donanımlar bu sektörün en iyi firmalarından olup, kaliteli işçilik ile birleştiğinde, düşük maliyet ile harika sonuçlar çıkarmaktayız
Silimci

Silimci İletişim Bilgileri

Silimci ve Parlatma Hizmetleri

 

Silimci Teknik Restorasyon İletişim
224-549 10 12
532-385 60 05
224-549 10 12
Semih Albayrak
[email protected]
Adres:Geçit Mah. 2.Gülveren Sokak No:39 D Osmangazi /BURSA

bursa restorasyon

Bursa Restorasyon Hizmetleri

Bursa Restorasyon Hizmetleri

Karo Silimi
Karo Silimi

Bursa Restorasyon hizmetleri teknik restorasyonda yaptırılır.

Bursa Restorasyon

Yat Temizliği
Yat Temizliği

Bursa Restorasyon Uzman teknik ekibi en son teknoloji ile donatılmış makine parkuru sayesinde tüm basamak ve tezgah çeşitlerini yerinde müdahale ederek mevcut yüzeyi fabrikadan çıktığı normlara kavuşturmaktadır.

Teknik Restorasyon Hizmetleri

Cilalı Yüzey Bakım Maddesi

Suya dayanıklı tüm yüzeylerin temizliği ve bakımı için kullanılabilir.
Mükemmel temizlik ve bakım sağlar. Temizlenen Yüzeyin doğal parlaklığını koror, ışıl ışıl bir görüntü sağlar.
Durulama ve kurulama gerektirmez. İz bırakmaz hızlı kurur, pH nötr'dür. Hoş koku sağlar, PVC taş, Granit, Mermer, Fayans, Seramik,linalyum ve lastik zeminler gibi suya dayanıklı tüm yüzeylerde kullanılabilir.

 

Kullanılan Yerleri: Temizlik Otomatlarında 150ml/10L Suya paspasla yüzey silmeden 50-100 ml/10 L su.
Kullanıcının Dikkatine: Dikkat Aleylenir. Sıvı ve Buhardan ısıdan kıvılcımdan alevlenir.
Sıcak yüzeylerden uzak tutunuz.Sigara İçilmez.

Göz ile teması halinde bol su ile durulayın. El, Yüz, Vucut ve gıda maddelerinde kullanılmaz. alerjik reaksiyonlara neden olabilir.

10 L/ 9.7 Kg.

granit2_Granit Silimi ve Parlatma

Granit doğaltaş grubu taşların içinde en sert yapıya sahip bir yapıtaşı olması nedeniyle yaya sirkülasyonunun yoğun olduğu alışveriş merkezi, market, hastane gibi yaşam alanlarında tercih edilen bir malzeme olmuştur.

Devamını Oku

teknikkaro_
Karo Silimi

Zemin karoları, kamu alanlarında, ticari yapılarda ve dış mekanlarda sıklıkla tercih edilen bir zemin malzemesidir.

Kamuya açık alanlarda oldukça sert; aşınmaya, lekelenmeye ve kimyasal etkilere dayanıklı sırlı granit ya da …

Devamını Oku

Mermer Silimi

Mermer üzerinde honlama,(Yarımat) fırçalama (Patinato) çekiçleme, …

Cila Uygulamaları

Mermer, granit, traverten ve doğaltaş yüzeyinin reçine elmas …

Karo Silimi

Zemin karoları, kamu alanlarında, ticari yapılarda ve dış …

Traverten Silimi

TRAVERTEN SİLİMİ VE TRAVERTEN PARLATMA Teknik Restorasyon …

Bursa Teknik Restorasyon Olarak, Mermer Temizleme, Mermer Silimi, Mermer Parlatma, Mermer Cilalama, Mermer Koruma Hizmetleri

Granit Temizleme, Granit Silimi, Granit Parlatma, Granit Cilalama, Granit Koruma İşlemlerinde Garantili Hizmet.
Karo Temizleme, Karo Silimi, Karo Cilalama, Karo Koruma, Karo Parlatma Bursadaki En İyi Hizmet Garantisi
Traverten Silimi, Traverten Parlatma, Cila Uygulamaları,Yat Temizlik,Yat Cilalama, Peryodik Bakım Hizmetleri ve Uygun Fiyat Garantisi

Tüm Verdiğimiz İşlemleri, Profosyonel Olan Ekibimizle Sizler İçin Çalışarak, Daha Güzel Ve Yeni Görünümlü Zeminler Oluşturmaktayız.

Deneyimli Teknik Ekibimiz, Bunların Dışında Diğer Tüm Temizlik, Cilalama Ve Parlatma İşlemleri de Yapabilecek Kapasitede Bilgi Ve Gerekli Teknik Ekipmana Sahibiz.

Kurumsal Çözüm Ortağınız Teknik Restorasyon.

Cilalama Hizmeti : Zamanla ve dış etkenlerden dolayı veya zorlu kullanım koşulları sebebi ile yıpranan, çizilen, eskiyen, rengi solan pul pul dökülen ve cilası bozulan tüm doğal taşların temizlenmesi, silimi özel makinelerimiz ile silinerek cila kalitesine getirilmesi bizim işimizdir. Kullandığımız tüm makine ve teçhizatlar bu sektörün büyük, bilindik firmalarından olup, kaliteli işçilik ile birleştiğinde, düşük maliyet ile harika sonuçlar çıkarmaktayız