Yat Temizliği Uygulamaları

Yat Temizliği Uygulamaları

Yat temizliği hizmetleri

Yat temizliği hizmetlerimizde, Bu sektör de en önde gelen şirketlerinden birisi olan Teknik Restorasyon, Temizlik firması yatların yapımı, bakımı ve tadilat aşamalarında bağlı oldukları liman ve marina da Teknik Restorasyon ve Temizlik personelleri ve gerekli donanımları ile Gerekli hijyen koşullarına uygun olarak temizlenir yatınız teslim edilir.

Teknik Restorasyon yat temizliği

Teknik Restorasyon Firması, yat temizliği konusunda eğitimli kadroları ve uzman personelleri ile yat temizlik ve kotra temizliğinde yep yeni bir soluk getirmiştir. Modern teçhizatları ve ekipmanları ile, yeni teknolojik sistemleri takip etmekte, bilinçli Sağlık kurallarına uygun anlayışı olan kadroları ile birleştirerek hem temizliğe, hem de uzun süre dayanıklılığa önem vermiktedir.

Bursa,Yalova, İstanbul, Balıkesir ve Marmara genelinde kotra ve yat temizlik hizmeti profesyonel temizlik Görevlileri tarafından verilimektedir.

Teknik Restorasyon Şirketi olarak her türlü iş kanunu, iş bilirliği, hizmet'de uzmanlaşma, kalite sertifikaları ile hizmet talep edenlere çok kısa bir sürede cevap verebiliriz.
Yat ve kotra temizliği personelleri yat temizliği konusunda eğitimlidirler.

Yat Temizliği Uygulamaları

Yat Temizliği

Yat Temizliği

Yat Temizliği

Yat Temizliği

Yat Temizliği

Yat Temizliği

Bursa Teknik Restorasyon Olarak, Mermer Temizleme, Mermer Silimi, Mermer Parlatma, Mermer Cilalama, Mermer Koruma Hizmetleri.

Granit Temizleme, Granit Silimi, Granit Parlatma, Granit Cilalama, Granit Koruma İşlemlerinde Garantili Hizmet.
Karo Temizleme, Karo Silimi, Karo Cilalama, Karo Koruma, Karo Parlatma Bursadaki En İyi Hizmet Garantisi
Traverten Silimi, Traverten Parlatma, Cila Uygulamaları,Yat Temizlik,Yat Cilalama, Peryodik Bakım Hizmetleri ve Uygun Fiyat Garantisi

Tüm Verdiğimiz İşlemleri, Profosyonel Olan Ekibimizle Sizler İçin Çalışarak, Daha Güzel Ve Yeni Görünümlü Zeminler Oluşturmaktayız.

Deneyimli Teknik Ekibimiz, Bunların Dışında Diğer Tüm Temizlik, Cilalama Ve Parlatma İşlemleri de Yapabilecek Kapasitede Bilgi Ve Gerekli Teknik Ekipmana Sahibiz.

Kurumsal Çözüm Ortağınız Teknik Restorasyon.

Cilalama Hizmeti : Zamanla ve dış etkenlerden dolayı veya zorlu kullanım koşulları sebebi ile yıpranan, çizilen, eskiyen, rengi solan pul pul dökülen ve cilası bozulan tüm doğal taşların silimi özel makinelerimiz ile silinerek cila kalitesine getirilmesi bizim işimizdir. Kullandığımız tüm makine ve teçhizatlar bu sektörün büyük, bilindik firmalarından olup, kaliteli işçilik ile birleştiğinde, düşük maliyet ile harika sonuçlar çıkarmaktayız.

Bursa firma rehberimde teknik restorasyon hizmetleri.